• انبار شرکت اسیدیران

درباره شرکت اسیدیران:

شرکت بزرگ اسیدیران با عنایت پروردگار و زیر سایه حضرت ولیعصر(عج) در سال 1372 در شهر تهران شروع به کار نمود و کار خود را با تهیه و عرضه مواد شیمیایی لازم برای شرکت های بزرگ و کوچک آغاز نمود و به دلیل استمرار در ارائه بهترین کیفیت و پایین قیمت بازار به دلیل خرید همواره انبوه خود به سرعت پله های ترقی را طی نموده و هم اکنون با توجه به طرف قرارداد بودن با بیش از هزاران مشتری خود در اقصی نقاط کشور بزرگترین هولدینگ پخش مواد شیمیایی کشور می باشد . 

این شرکت برای کاهش هزینه های مشتریان خود و با توجه به درخواست های مکرر مشتریان اقدام به تاسیس شعبه دوم خود در شهر تبریز نمود که از دیگر برنامه های این شرکت نیز ایجاد شعبه در شهرهای مشهد ، اصفهان و اهئاز می باشد . دلیل انتخاب شهر تبریز برای ایجاد شعبه دوم نیز نزدیکی این شهر به کشور های همسایه که عمده صادرات مواد شیمیایی کشور را شامل میشوند نظیر کشور ترکیه ، عراق ، آذربایجان و روسیه می باشد . همچنین بهترین فرصت برای ساکنین غرب کشور مهیا گردیده تا با کمترین هزینه و بدون پرداخت هزینه انبارداری از این شهر اقلام مصرفی خود را تهیه نمایند . 

همچنین این شرکت در حال حاظر با 14 کشور مراوده مالی و صادرات داشته و همچنین از حدود 10 کشور نیز واردات انجام میدهد . به همین دلیل اقلام وارداتی این شرکت پایین ترین قیمت بازار می باشد . 

بزرگترین هدف این شرکت جلب رضایت مشتریان بوده و همواره مشتریانی را که از این شرکت انتقادی میکنند را ارج نهاده و از ایشان بیشترین تقدیر را به عمل می آورد . همچنین از اهداف مهم دیگر این شرکت روزی رسانی و ایجاد کارآفرینی است که هم اکنون به طور مستقیم 70 نفر و 400 نفر غیر مستقیم در شرکت های این مجموعه مشغول به کار می باشند .

  • بهترین کیفیت بازار با گارانتی برگشت جنس

  • کمترین قیمت بازار به دلیل خرید انبوه

  • ارسال سریع و تیم مشاوره متخصص

واردات
صادرات
تولید
پخش

مشاوران خبره ما در اختیار شما هستند :

  • تماس با ما

شماره تماس ها و آدرس ها :

دفتر تهران :

مهندس سعید داداش زاده  :        09146169367

آدرس دفتر تهران : تهران – شصت متری امام حسین – شصت متری شورآباد – کوی پنجم شمالی

دفتر تبریز :

مهندس سعید اقدم :                  09142354052

شماره تلفن دفتر مرکزی تبریز :     04134209733

آدرس انبار مرکزی تبریز : تبریز – جاده آذرشهر بعد از شهرک شهید رجایی کوی البرز نبش کوچه دوم

آدرس دفتر مرکزی تبریز : تبریز – حاده آذرشهر نرسیده به شهرک رجایی – جنب شرکت اداره گاز – بر جاده

ایمیل شرکت جهت ارسال ایمیل : [email protected]